» » Хоррор Apsulov: End of Gods отримує відмінні відгуки в Steam

Хоррор Apsulov: End of Gods отримує відмінні відгуки в Steam

Хоррор Apsulov: End of Gods отримує відмінні відгуки в Steam
Незалежна шведська студія Angry Demon продовжує свої експерименти з жанром хорроров. У дебютному проекті, Unforgiving - A Northern Hymn, розробники сплели воєдино всі страшилки, якими століттями намагалися виховувати шведських дітей. А в новому проекті Apsulov: End of Gods зробили крок одночасно в минуле і майбутнє.

Дія фільму жахів Apsulov: End of Gods відбувається в високотехнологічному комплексі, де вивчають скандинавських богів. Так, вони реальні, просто багато століть назад були поховані в глибинах землі. Але тепер учені знайшли спосіб подорожувати між світами Иггдрасиля. І, як водиться, все пішло не так.

У грі нас чекає зустріч з канонічним пантеоном Скандинавії - і не тільки з ним. На відміну від Unforgiving, в новому проекті розробники менше покладаються на Скрімер, але більше - на створення гнітючої атмосфери і розгорнуту історію кожного куточка світу.

Apsulov: End of Gods вийшла 8 серпня 2019 року і отримує в Steam дуже позитивні відгуки. Купити гру можна за 435 рублів. Російська мова присутня, хоча поки що і з помилками. Але творці вже випустили перший патч.
Перегляди: 152 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.