» » Класичні Doom на сучасних платформах більше не вимагають підключення до Bethesda.net

Класичні Doom на сучасних платформах більше не вимагають підключення до Bethesda.net

Класичні Doom на сучасних платформах більше не вимагають підключення до Bethesda.net
Компанія Bethesda нарешті випустила патч для портів Doom 1993 року і Doom II: Hell on Earth 1994 року в PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch, прибрати з них обов'язкове підключення до Bethesda.net.

Нагадаємо, що класичні шутери вийшли на сучасних платформах в кінці липня, але для гри користувачам в обов'язковому порядку потрібна обліковий запис Bethesda.net. Крім того, якщо гра втрачала з'єднання з серверами, на екрані з'являлося інформаційне повідомлення, що перериває геймплей.

Пізніше видавець пояснив, що вимога облікового запису вводилося для членів офіційного фан-клубу DOOM Slayers Club і що розробники вже працюють над тим, щоб зробити вхід в акаунт необов'язковою опцією. Майже через три тижні відповідний патч нарешті вийшов.

Відзначимо, що незабаром після виходу Doom і Doom II: Hell on Earth на сучасних платформах Європейська рейтингова система комп'ютерних ігор, або просто PEGI, видала Doom 64 для PC і PlayStation 4 вікової рейтинг «16+». Оригінальна гра вийшла в 1997 році тільки для Nintendo 64, а її розробкою займалася студія Midway Games.
Перегляди: 143 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.