» » Новий трейлер модифікації Skyblivion - Oblivion на движку Skyrim

Новий трейлер модифікації Skyblivion - Oblivion на движку Skyrim

Новий трейлер модифікації Skyblivion - Oblivion на движку Skyrim
Розробники Skyblivion з команди TES Renewal поділилися новим трейлером своєї модифікації, яка переносить The Elder Scrolls 4: Oblivion на оновлений движок The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition.

Розробка Skyblivion почалася ще в 2012 році і зараз наближається до фінальної стадії, хоча автори поки не готові назвати навіть приблизну дату виходу свого проекту.

Під роликом розробники розповіли, що робота над зовнішньою картою світу близька до завершення, а флора, фауна, зброя, обладунки та інші 3D-Ассет вже реалізовані або виробляються з великою швидкістю. Крім того, світ гри вже населяють деякі дикі тварини і монстри. Подібним чином справи йдуть і з квестами, яким ще потрібна доробка.

Зараз команда TES Renewal шукає добровольців, здатних допомогти їй закінчити проект якомога швидше. Команда має гостру потребу в 3D-художників і програмістів, хоча не відмовиться і від допомоги концепт-художників і художників по структурам.

Раніше ми розповідали про новий трейлер модифікації Skywind, що переносить The Elder Scrolls 3: Morrowind на оновлений движок The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition. Розробка Skywind почалася в тому ж 2012 році, а працює над цією модифікацією інша команда TES Renewal, яка теж шукає 3D-художників і поки не готова назвати дату виходу свого проекту.
Перегляди: 98 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.