» » Всі вниз! У World of Warships з'являться підводні човни

Всі вниз! У World of Warships з'являться підводні човни

Всі вниз! У World of Warships з'являться підводні човни
Wargaming працює над додаванням нової гілки іграбельних судів в багатокористувацької онлайнової гри World of Warships. До морських битв в історичному сеттинге Другої світової війни приєднаються підводні човни, про що гравці просили з моменту випуску гри в 2015 році.

Найближчим часом почнеться закрите тестування підводних човнів. Брати участь в ньому зможуть гравці, які приєдналися до World of Warships Supertest. На початковому етапі їм будуть відкриті чотири підводні човни, що входять до складу ВМС США і німецького Крігсмаріне.

Детальніше про моделі підводних човнів і їх унікальні особливості розкажуть на виставці gamescom 2019, яка пройде з 20 по 24 серпня в Кельні, Німеччина.

З моменту свого виходу World of Warships постійно розвивається, пропонуючи нові ігрові механіки, інноваційні режими і різноманітний захоплюючий контент. Унікальність підводних човнів ставить перед нашою командою Геймдизайнер дуже цікаві і в той же час складні завдання, які ми сподіваємося перетворити в нову тактику гри і зробити онлайнові морські битви ще більш видовищними і захоплюючими. Ми завжди шукаємо нові способи ощасливити свою аудиторію і прагнемо виконати мрії кожного гравця про маневрах підводних човнів часів Другої світової війни.

Артур Плоценнік, виконавчий продюсер World of Warships


З появою перших підводних човнів характер морських битв фундаментально змінився. У World of Warships можливість опуститися нижче рівня моря теж відкриє нові можливості для гравців і нові бойові тактики.

На даний момент в World of Warships більше трьохсот історичних військових кораблів. Незабаром до чотирьох класах - есмінці, крейсери, лінкори й авіаносці - приєднається п'ятий, підводні човни. Стежити за процесом прибуття нового класу в гру можна стежити на офіційному сайті.
Перегляди: 213 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.