» » У Kingdom Come: Deliverance з'являться модифікації

У Kingdom Come: Deliverance з'являться модифікації

У Kingdom Come: Deliverance з'являться модифікації
Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance вийшла півтора роки тому, і студія Warhorse готується припинити її підтримку. І одночасно її продовжити, передавши в руки ентузіастів. Розробники готують підтримку користувальницьких модифікацій.

PR-менеджер студії Тобіас Штольц-Цвіллінг розповів польському порталу Gry-Online про майбутнє і минуле Kingdom Come: Deliverance. Зокрема, про те, що в грі до сих пір залишилися невідкриті пасхалка.

Призначені для користувача модифікації до гри виходять і зараз, але в основному вони змінюють графіку і деякі геймплейні аспекти. Розробники планують видати модостроітелям набагато ширший набір інструментів. У них з'явиться, зокрема, можливість створювати і додавати власні завдання - включаючи персонажів і діалоги з ними.

Kingdom Come: Deliverance крім РС вийшла на PS4 і Xbox One і недавно приєдналася до Xbox Game Pass. Однак через консольної політики насолоджуватися усіма можливостями модов зможуть лише РС-гравці. Хіба що Microsoft і Sony раптом вирішать щось в цьому плані змінити.
Штольц-Цвіллінг розповів також про хід роботи над грою. Він визнав, що найскладнішим для команди було повідомляти гравцям про чергове перенесення дати релізу. Kingdom Come: Deliverance відкладали тричі, і все одно її довелося випустити з величезною кількістю недоісправленних помилок.

Творцям також довелося відмовитися від низки запланованих можливостей. Якщо жіночих персонажів і ряд інших аспектів вдалося додати в DLC, то від ковальського ремесла в грі нічого не залишилося. Тим часом його збиралися зробити за зразком алхімії: змішувати інгредієнти, стежити за температурою, консультуватися з книгами.

Точно так само вчинили з кіньми. Битися, сидячи на коні, можна, але незручно. А адже в грі планували зробити кавалеристів і розвинену систему кінних битв.
Що стосується механіки справления потреб, то її не планували з самого початку, хоча в селах варто нужник, на фортечних мурах видно сліди випорожнень, та й Індржих може посидіти в затишному містечку, заробивши бонус до читання. Розробники впевнені, що подібна механіка буде цікава перші півгодини - повеселитися самому і порадувати друзів. А потім вона стане нав'язливою.

За загальним переконанням, студія Warhorse вже працює над другою частиною Kingdom Come: Deliverance, хоча PR-менеджер навідріз відмовився це підтверджувати. Однак визнав, що розробники і далі мають намір використовувати движок CryEngine, адже вони вклали в нього багато сил і створили безліч інструментів і надбудов.
Перегляди: 154 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.