» » Nintendo продала 15 мільйонів консолей сімейства Switch в Північній Америці

Nintendo продала 15 мільйонів консолей сімейства Switch в Північній Америці

Nintendo продала 15 мільйонів консолей сімейства Switch в Північній Америці
Компанія Nintendo оголосила, що продажі консолей сімейства Switch в Північній Америці перевалили за 15 мільйонів. Сюди входять продажу відразу двох пристроїв - Nintendo Switch і Nintendo Switch Lite.

Згідно з даними аналітичної фірми NPD, продажу Nintendo Switch продовжують рости. При цьому вона залишається найбільш продаваною консоллю в США вже десять місяців поспіль.

Крім того, всього 14 ексклюзивів для Switch продалися тиражем більше одного мільйона копій, а тираж чотирьох з них - Mario Kart 8 Deluxe, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey і Super Smash Bros. Ultimate - перевалив за шість мільйонів копій.

Нагадаємо, що Nintendo Switch вийшла в березні 2017 року, а нова портативна консоль Nintendo Switch Lite - у вересні 2019 го. Трохи пізніше журнал Famitsu повідомив, що в Японії Nintendo продала майже 178 тисяч Switch Lite за перші три дні.

До кінця червня 2019 року загальні продажі консолі Nintendo Switch з моменту виходу досягли позначки в 36,87 мільйона. Всього за квітень, травень і червень цього року було продано 2,13 мільйона систем, а також 22,61 мільйона ігор. Раніше Nintendo оголосила, що продажі консолей сімейства Switch в Європі перевалили за 10 мільйонів.
Перегляди: 104 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.