» » Princess Crown випустять на PS4 як DLC до 13 Sentinels: Aegis Rim

Princess Crown випустять на PS4 як DLC до 13 Sentinels: Aegis Rim

Princess Crown випустять на PS4 як DLC до 13 Sentinels: Aegis Rim
Atlus і Vanillaware провели трансляцію, присвячену майбутньої рольовій грі 13 Sentinels: Aegis Rim. І на ній анонсували ряд нововведень, які покликані віддячити шанувальників ігор Atlus і Vanillaware з минулого, сьогодення і майбутнього.

У вересні, в ході Tokyo Game Show 2019, студії отримали престижні нагороди Future Division на церемонії вручення премій Japan Game Awards. Лауреати Future Division обираються загальним голосуванням відвідувачів TGS. І в цьому році премію отримали і Persona 5 Royal, і 13 Sentinels: Aegis Rim.
Princess Crown випустять на PS4 як DLC до 13 Sentinels: Aegis Rim
Рольової бойовик Princess Crown, із якого багато років тому почалася історія Atlus x Vanillaware, повернеться до гравців. Розробники анонсували його порт для PS4, який вийде як DLC до 13 Sentinels: Aegis Rim. Оригінальна гра з'явилася на приставці Sega Saturn в 1997 році, а в 2005-му її портувала на PSP.

Princess Crown вийде на PS4 з тим же контентом, що був в PSP-версії, і навіть в тій же роздільній здатності. DLC отримають безкоштовно ранні покупці 13 Sentinels, згодом воно буде доступно в магазині PlayStation.
Princess Crown випустять на PS4 як DLC до 13 Sentinels: Aegis Rim
До гри вийдуть ще два доповнення, які, швидше за все, стануть бонусами попередніх замовлень і спеціальних видань. Це тема для PS4, в якій використані ілюстрації директора 13 Sentinels Джорджа Камітані, і анімований цифровий Артбук. Його превью показали у відеоролику.

У жовтні вийде демоверсія 13 Sentinels: Aegis Rim. Вона буде доступна в японському відділі PlayStation Store. Її проходження займе близько трьох годин, і в ньому будуть доступні ранні рівні гри. Досягнутий прогрес дозволять перенести в релізний версію.

Поки що нічого не відомо про те, чи буде така демоверсія випущена перед західним релізом гри. Чи не повідомляють також, коли 13 Sentinels: Aegis Rim вийде на Заході. А ось в Японії вона з'явиться у продажу в листопаді 2019 року.
Перегляди: 84 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.