» » Більше без авторитетів: в Call of Duty: Modern Warfare зміниться система прогресу

Більше без авторитетів: в Call of Duty: Modern Warfare зміниться система прогресу

Більше без авторитетів: в Call of Duty: Modern Warfare зміниться система прогресу
Infinity Ward в блозі Call of Duty розповіла про великі зміни системи прогресу в свіжої Modern Warfare.

Наприклад, розробники повністю відмовилися від «Престиж» - їх замінили сезонними «офіцерськими званнями», прогрес яких почне заповняться після досягнення максимального 55 стандартного рівня - він, до речі, тепер ніколи не обнуляється.

Можливо, нова система прогресу якимось чином пов'язана з бойовим пропуском, але це точно не він - Infinity Ward вже підтвердила, що перші «офіцерські звання» будуть доступні в день релізу, тоді як бойовий пропуск з'явиться тільки через якийсь час після виходу .

За отримання «офіцерських» рівнів гравці отримають спеціальні випробування, а також сезонну емблему, яка кожні 10 етапів буде еволюціонувати, а після отримання останнього стане анимированной.

Досвід як для стандартного, так і для «офіцерського» прогресу можна отримувати в мультіплеере і кооперативних «спецоперації»:

за виконання щоденних випробувань
за виконання «Завдань з випробуваннями»
за виконання «Випробувань скінів», які ще й дають нові розмальовки на зброю
за виконання «Випробувань офіцерів».

«Завдання з випробуваннями» доступні для активації в «казармі» - це багатоступінчасті мети, що нагадують квести в Destiny 2, за виконання яких можна отримати не тільки досвід, але і унікальні нагороди. Для завершення багатьох потрібно певні зброю і ігровий режим.

Крім стандартного рівня гравця і «офіцерських звань» користувачі зможуть прокачувати рівні зброї і оперативників - останні не мають ніяких геймплейних особливостей, як в тій же Black Ops 4.

Стовбури ж треба прокачувати, щоб отримати доступ до нових модулів (приціли, магазини, ручки, приклади), Перкі і камуфляж.

В кінці публікації розробники знову нагадали, що все пострелізние карти, зброя, режими, «Спецоперації», заходи і інший «геймплейний» контент будуть безкоштовним для всіх власників гри.

Вихід Modern Warfare відбудеться 25 жовтня на PS4, Xbox One і РС. Реліз гри в Росії на PS4 не очікується.
Перегляди: 106 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.