» » ЗМІ: на BlizzCon покажуть Overwatch 2, Diablo IV і ремастера Diablo II

ЗМІ: на BlizzCon покажуть Overwatch 2, Diablo IV і ремастера Diablo II

ЗМІ: на BlizzCon покажуть Overwatch 2, Diablo IV і ремастера Diablo II
Блогер Metro, заздалегідь розповів про появу Еш в Overwatch, в цьому році розкрив куди більш цінні анонси Blizzard на BlizzCon, частина з яких ми очікували побачити ще після скасування шутера по StarCraft на початку червня.

По-перше, компанія представить Overwatch 2 - з кооперативним режимом і традиційним мультиплеєром. При цьому система поширення все ще невідома. Не виключено, що шутер випустять з безкоштовною базою або, хто знає, навіть в якості оновлення для першої частини.

Анонс відбудеться коротким кінематографічним трейлером, де покажуть Трейсер, Вінстона і Мей. Останню під час відео ранять, але її врятує юний Гендзі - можливо, сиквел буде присвячений передісторії загону до його розпаду.

Однією з головних особливостей продовження стане система прогресу, яка буде впливати на розвиток героїв, давши гравцям більше можливостей для кастомізації персонажів, включаючи зміну активних і пасивних умінь.

До того ж блогер повідомив, що на виставці представлять ще два великих проекти - довгоочікувані Diablo IV і ремастера Diablo II.

Поки невідомо, наскільки відомості блогера правдиві, проте раніше в цьому році Джейсон Шрайер з Kotaku прямо повідомляв про те, що Blizzard збирається на цьому BlizzCon повернути підтримку шанувальників після торішнього фіаско завдяки ряду великих анонсів.

За даними того ж Шрайера, видавець до останнього збирався анонсувати Diablo IV в минулому році, підготувавши для цього спеціальне відео, але в підсумку відмовився від цієї ідеї через вогкість тайтла на той момент часу.
Перегляди: 94 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.