» » На честь Хеллоуїна в PUBG Mobile повернувся оновлений режим Survive Till Dawn

На честь Хеллоуїна в PUBG Mobile повернувся оновлений режим Survive Till Dawn

На честь Хеллоуїна в PUBG Mobile повернувся оновлений режим Survive Till Dawn
На честь Хеллоуїна розробники PUBG Mobile випустили патч версії 0.15.0, який повернув в гру оновлений режим Survive Till Dawn, який додав нову зброю і транспорт, а також можливість дертися на уступи, підривати бочки з паливом і малювати графіті.

Режим Survive Till Dawn вперше з'явився в грі разом з початком кросовера з ремейком Resident Evil 2. У ньому брало участь 60 гравців, а кожен раунд був розділений на три дні і дві ночі. Протягом дня гравці займалися сільським господарством, а з настанням сутінків видимість ставала гірше, а вороги - небезпечніше.

У патчі 0.15.0 автори оновили режим тематичними монстрами і фоновими об'єктами, а також додали ворожу фракцію людей. Їх можна знайти, наприклад, на занедбаних фабриках і знищити, щоб отримати нагороду. Крім того, за вбивство зомбі видається особливе біологічну зброю, ефективне проти самих зомбі і інших гравців.
Можливість підніматися на уступи висотою до 2,5 метрів і перестрибувати з перешкоди на перешкоду з'явилася влітку, в патчі 30. Тепер же гравцям відкрилася друга частина цієї механіки. Герої зможуть перелазити через паркани і скочуватися по перилах.

Пізніше в цьому місяці в PUBG Mobile з'явиться новий режим Payload, в якому гравці зможуть знайти нову зброю, бойовий вертоліт, маячок для виклику удару з повітря і набір інструментів для ремонту транспорту. Також в цьому режимі гравці зможуть відроджувати своїх союзників. Для цього потрібно взяти з трупа ідентифікаційну карту і дістатися до найближчої вежі зв'язку.

Крім того, в патчі 0.15.0 розробники збалансували вогнепальну зброю, а також поліпшили графіку, продуктивність і управління. Подробиці поновлення ви можете дізнатися за посиланням, а сама гра вже доступна на iOS і Android.
Перегляди: 77 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.