» » У World of Warcraft Classic відбулося епічне викрадення дьявозавров

У World of Warcraft Classic відбулося епічне викрадення дьявозавров

У World of Warcraft Classic відбулося епічне викрадення дьявозавров
Класична версія легендарної World of Warcraft була не особливо багата контентом, і поява World of Warcraft Classic зайвий раз це доводить. Гравцям, що дістався до вищого рівня, є не так багато занять: пара рейдів і кілька підземель. Але завжди можна придумати, чим розважитися, самостійно.

Гільдія APES з європейського сервера Gehennas влаштувала диверсію в локації Кратер Ун'Горо. Вона зуміла вкрасти і заховати всіх чотирьох місцевих дьявозавров. Їх просто перетворили на овечок за допомогою заклинань магів і в такому вигляді утримували в безпечному місці близько чотирьох годин.

В операції було задіяно чотири мага і один друїд. Решта членів рейду забезпечували прикриття і розвідку: в місцях, де зазвичай з'являються дьявозаври, зібралися натовпи гравців. Вони навіть зверталися в техпідтримку Blizzard, скаржачись на «зламану» локацію.
Після довгого і марного очікування вони вирушили на пошуки: прочісували територію і навіть обшукували печери. Лише кілька годин по тому одному з шукачів вдалося помітити групу дивних овець. Саме так було розкрито «злочин року».

Дії такого роду можна підвести під порушення правил шляхом створення перешкод іншим гравцям. Однак полювання на дьявозавров не відноситься до «основним» занять: з них намагаються вибити шкіру, необхідну для створення відмінної екіпіровки. Так що карати APES навряд чи будуть.

Про гільдію APES ми чуємо вже не в перший раз. Саме вона першою пройшла обидва рейду і вбила обох фінальних босів: Рагнароса і онікса. Це сталося на п'ятий день після запуску серверів World of Warcraft Classic.
Перегляди: 71 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.