» » Daybreak: PlanetSide Arena - це лише розминка перед PlanetSide 3

Daybreak: PlanetSide Arena - це лише розминка перед PlanetSide 3

Daybreak: PlanetSide Arena - це лише розминка перед PlanetSide 3
Розмови про те, що серія PlanetSide буде продовжена, ходили вже давно. Не в останню чергу через це гравці сприйняли без зайвого ентузіазму анонс PlanetSide Arena, безкоштовної королівської битви, яка зараз знаходиться в ранньому доступі Steam.

За словами виконавчого продюсера Daybreak Games Енді Сайтса, PlanetSide Arena - всього лише сходинка на шляху до PlanetSide 3. І майбутня гра повинна стати набагато масштабніші, перейшовши від полів битви до повноцінної галактичної війні між імперіями у великій галактиці, з дослідженням космосу і колонізацією планет.

Ми наближаємося до сьомої річниці PlanetSide 2. На початку 2020 року серія PlanetSide відзначатиме сімнадцяту річницю від дня, коли вона початково запуску в 2003 році. За ці 16 з гаком років у неї з'явилися мільйони палких прихильників. Тому, коли ми думаємо про те, якою має бути PlanetSide 3, ми розуміємо, що від нас чекають чогось справді неймовірного.

Енді Сайтс


За задумом розробників PlanetSide Arena вибудує фундамент для того, щоб можна було пов'язати сюжетні лінії PlanetSide 2 і PlanetSide 3. Гра також дасть можливість випробувати нові функції, стилі гри та інші нововведення. Творці не хочуть використовувати для цього PlanetSide 2, щоб не порушувати склався в грі баланс. Гра буде розвиватися власним шляхом.

У найближчі місяці Daybreak Games збирається додати в PlanetSide Arena нові карти і режими, протестувати найважливіші елементи і механізми, отримати відгуки гравців і випустити гру з раннього доступу. Коли компанія має намір всерйоз взятися за PlanetSide 3, поки що невідомо.
Перегляди: 89 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.