» » Перший щоденник творців Star Wars Jedi: Fallen Order присвячений дроїд BD-1

Перший щоденник творців Star Wars Jedi: Fallen Order присвячений дроїд BD-1

Перший щоденник творців Star Wars Jedi: Fallen Order присвячений дроїд BD-1
Respawn після «золотого статусу» Star Wars Jedi: Fallen Order представила дебютний щоденник розробників, присвятивши його дроїд BD-1.

До слова, його назва розшифровується як Buddy Droid 1 - дроїд-товариш номер один. Це прямий натяк на функцію робота, якого розробники намагалися зробити якомога більше живим, щоб гравці прониклися до нього симпатією.

За словами творчого керівника проекту Стіга Асмуссена, в студії розуміли, що не можуть зробити гру про падавана, не давши йому свого андроїда. Це ще й вирішувало частина геймдізайнерскіх завдань, в тому числі тепер у протагоніста завжди є напарник, з яким можна поспілкуватися.

Зрозуміло, як і багато інших дроїди у всесвіті «Зоряних воєн», BD-1 не вміє говорити звичайною мовою, проте Кел розуміє його і може підтримувати розмову, тоді як гравці зможуть зрозуміти, про що мова, з реплік інших персонажів. Сам малюк своєю поведінкою в першу чергу нагадує собаку.

В основному BD-1 буде перебувати на спині головного героя - це, за словами Respawn, навіяно тренуванням Люка Скайуокера в п'ятому епізоді, коли він носив на собі Йоду.
Перегляди: 133 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.