» » Автори Luigi's Mansion 3 показали мультиплеєрний режим ScreamPark

Автори Luigi's Mansion 3 показали мультиплеєрний режим ScreamPark

Автори Luigi's Mansion 3 показали мультиплеєрний режим ScreamPark
Nintendo продовжує знайомити власників своєї гібридної консолі з майбутньою грою Luigi's Mansion 3. На цей раз їм розповіли про те, які кооперативні та змагальні розваги приготовлені для них в режимі ScreamPark.

Потрапити в парк розваг можуть команди від двох до восьми чоловік. У спеціальній трансляції показали три «атракціону», в яких дві команди борються один з одним. Всім випадає роль різнокольорових Луїджі - тільки одна з команд стає привидами.

Міні-гра Ghost Hunt присвячена полюванні на привиди на кладовищі. У ній перемагає команда, яка набрала найбільше очок за перемогу над примарами. При цьому самі примари «оцінюються» в різну кількість очок, і самих «дорогих» з них треба викликати за допомогою спеціальних ключів.
У Cannon Barrage головну роль грає взаємодія гравців. Частина команди збирає ядра і приносить їх до гармати. А «гармашів» треба підгадати час пострілу так, щоб ядро ​​вразило рухому мішень. Особливого загострення пристрастей викликає те, що ядра можна «красти» в іншої команди.

Дія Coin Floating розгортається в басейні, куди падають міни і монетки. Команди, осідлавши надувних качечок, повинні зібрати якомога більше монеток. Але якщо нарватися на міну, весь улов втрачається.

Luigi's Mansion 3 вийде на Nintendo Switch 31 жовтня 2019 року, до Хеллоуїну. Сігеру Міямото, заглянув в коментарі до ролика, запевняє, що хвилюватися за якість гри не варто.
Перегляди: 83 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.