» » Трейлер до виходу фантастичного хоррора Moons of Madness

Трейлер до виходу фантастичного хоррора Moons of Madness

Трейлер до виходу фантастичного хоррора Moons of Madness
Видавництво Funcom і розробники зі студії Rock Pocket Games представили трейлер до виходу свого сюжетного фантастичного хоррора від першої особи Moons of Madness. Гра вже доступна на PC, а на PlayStation 4 і Xbox One реліз відбудеться 21 січня 2020 року.

Автори відзначають, що в Moons of Madness тема наукового дослідження Марса переплітається з надприродними лавкрафтіанскімі жахами. Гравцям належить взяти на себе роль інженера Шейна Ньюхарта, який просто доглядає за роботою марсіанської бази до прибуття команди змінників.

Однак рівень допуску Ньюхарта занадто низький, щоб знати, що спочатку аванпост був побудований після того, як вчені зафіксували таємничий сигнал з боку чужого розуму, що йде з Червоної планети. Екіпажу бази було доручено встановити справжню природу сигналу.

Через якийсь час обладнання станції починає дивно поводитися, весь інший екіпаж, що відправився назовні на ровері, не повертається, а пізніше з'являються перші чудовиська. Нагадаємо, що Moons of Madness заснована на сеттинге і міфології іншої гри від Funcom - Secret World Legends. Однак розробники запевняють, що для розуміння хоррора зовсім не обов'язково в неї грати.
Перегляди: 74 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.