» » Консольну версію Two Point Hospital відклали

Консольну версію Two Point Hospital відклали

Консольну версію Two Point Hospital відклали
Компанія SEGA і студія Two Point планували до кінця 2019 року випустити свій лікарняний симулятор Two Point Hospital на консолях. Однак в цих планах відбулися зміни: консольний реліз відкладено до 2020 року. Імовірно гра вийде на Nintendo Switch, PS4 і Xbox One в першій половині року.

Консольну версію Two Point Hospital, працювати над якою авторам допомагає студія Red Kite Games, вже показували пресі і привозили на gamescom 2019. Порт отримав відмінні попередні відгуки. Але в якості причини відстрочки розробники назвали бажання забезпечити якомога більш вдалий реліз.

Так чому відстрочка? Простіше кажучи: перенести симулятор менеджменту на три консолі (причому в найкращому вигляді на всіх трьох) - складне завдання для програмування.

Ми повинні розібрати гру і з'ясувати, як, по суті, укласти її в маленьку коробочку. На це йде значна кількість часу і сил проектувальників. Так ось нам потрібно трохи більше часу і сил, щоб розгладити що залишилися складки.

Two Point Studio


В консольні версії будуть включені всі безкоштовні DLC і оновлення, випущені для РС, а також великі доповнення Bigfoot і Pebberley Island.
Перегляди: 91 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.