» » Fallout 76: преміум-сховище краде ресурси, а нові світи виявляються не новими

Fallout 76: преміум-сховище краде ресурси, а нові світи виявляються не новими

Fallout 76: преміум-сховище краде ресурси, а нові світи виявляються не новими
Преміальна підписка, яку Bethesda випустила для своєї онлайнової гри Fallout 76, все більше скидається на дивний жарт. Гравці, яких не зупинила висока ціна, випробували нововведення і залишилися в подиві.

Закриті сервера, про які давно просили шанувальники мирної постапокаліптичній життя, виявилися дещо не такими, як очікувалося. Гравці повідомляють, що створені ними нові світи виглядають як колишні у вживанні: раз у раз учасники закритих сесій натикаються на убитих NPC і зібрані трофеї.

Проблемною виявилася і сама закритість серверів. Новий сервер бачать усі, хто знаходиться в списку друзів передплатника, і всі вони можуть спокійно до нього приєднатися - і залишатися там навіть після відходу «господаря». Рятує від непрошених гостей лише особливий режим невидимості.

Одним з головних достоїнств підписки був бездонний ящик для ресурсів. На жаль, він і справді виявився бездонним: у ряду гравців все поміщені туди предмети пропали без сліду при перезаходити на сервер.

Нарешті, переносна намет. При спробі її встановити гра цілком може вилетіти на робочий стіл. І, якщо це відбувається з власником особистого сервера, його світ при цьому теж припиняє існування.

Зі списком помилок, несправностей і загадкових подій можна познайомитися на Reddit. Він продовжує поповнюватися.
Перегляди: 50 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.