» » У Noita з'явилася підтримка користувацьких модифікацій

У Noita з'явилася підтримка користувацьких модифікацій

У Noita з'явилася підтримка користувацьких модифікацій
Незалежна фінська студія Nolla Games продовжує працювати над незвичайною рольовою грою Noita. В даний час вона знаходиться в ранньому доступі Steam, і до неї вийшов п'ятий за рахунком патч.

Крім виправлення ряду ігрових помилок і поліпшення основних функцій, патч додає в гру «експериментальну» підтримку користувальницьких модифікацій. І ігрове співтовариство вже щосили взялося за роботу.

Серед перших призначених для користувача модифікацій значну частку займають «чітерскіе», покликані полегшити життя і зробити проходження гладким. Вони варіюються від екстремальних заходів (повний режим бога) до точкових послаблень: наприклад, розширення асортименту магазинів.

Інші модифікації дозволяють почати гру персонажами з різними школами магії, ведуть рахунок кількістю вбивств, роблять відьму більш жіночною. З'явилися і глобальні модифікації. Наприклад, Noita + розширює ігровий світ і додає ще більше можливостей. А Quality of Life переробляє майже весь ігровий процес в сторону «чесності»: з більшістю ворогом з його допомогою впоратися трішки простіше.

Крім добавки модов, свіже оновлення розширює набір доступних заклинань, впускає в світ нових ворогів і дає можливість героїні вивчити нові перки. Купити гру можна за 400 рублів: вже у версії раннього доступу вона отримує дуже позитивні відгуки.
Перегляди: 90 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.