» » «Велике оновлення» для Dota Underlords додало в гру нові режими і лордів

«Велике оновлення» для Dota Underlords додало в гру нові режими і лордів

«Велике оновлення» для Dota Underlords додало в гру нові режими і лордів
Розробники з компанії Valve випустили для Dota Underlords так зване «Велике оновлення», яке додало в гру два нових режиму і перших лордів, а також підвело проект ще ближче до завершення бета-сезону і початку першого сезону.

У парному режимі ви разом з другом воюєте проти семи інших команд. У вас загальне здоров'я, але ви можете передавати один одному золото і героїв. Останній вижив дует перемагає. Вільний режим дозволяє відтворити і протестувати різні ігрові ситуації, а пізніше поділитися з іншими гравцями вийшов полем бою.

Перші лорди - Хобген і Анессікс. Лорди - це лідери вашої армії, яких можна розвивати, вибираючи таланти кожні п'ять раундів, починаючи з десятого. Таланти підсилюють і змінюють здатності лордів.

Щоб використовувати можливості, лорди використовують азарт, який отримують щомиті. Також лорд отримує 10 азарту за вбивство і втрачає 5 азарту кожну секунду, якщо приголомшений або проклятий. Якщо ж убити ворожого лорда, ваш лорд отримуватиме вдвічі більше азарту до кінця бою.

Як тільки лорд накопичить достатньо азарту, він застосує здатність, але при цьому сам азарт не витратити. У кожної здібності - своя перезарядка. Крім того, кожен лорд отримав набір насмішок як для фази підготовки, де їх почують всі гравці, так і для фази бою, де репліки почує тільки поточний суперник.

Нарешті, оновлення додало в гру буцегарні, куди на 24 години відправляються кілька героїв (у цей час їх не можна найняти), внесло зміни в баланс і переробила інтерфейс, а також ввело нових і змінило старих героїв, альянси і предмети.
Перегляди: 62 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.