» » Хелавіса випустила кліп до відкритої беті Lost Ark

Хелавіса випустила кліп до відкритої беті Lost Ark

Хелавіса випустила кліп до відкритої беті Lost Ark
Онлайнова ізометрична рольова гра Lost Ark переходить на стадію відкритого бета-тестування. Вільний доступ до серверів відкриється 27 жовтня 2019 року. Але вже зараз почати грати можуть власники наборів раннього доступу. Для них відкриті три сервера: «Сіріон», «Кратос» і «Антарес».

До старту російськомовної версії гри випустила кліп Хелавіса, солістка групи «Млин». І завдяки йому десять коментаторів зможуть виграти набір «Мандрівник»: для цього треба придумати власний варіант назви пісні «Втрачений світ».
Для російськомовного видання Lost Ark студія Smilegate RPG спільно з Mail.Ru Group приготували унікальний контент: костюм «Темний вершник», їздовий «Вісник смерті» і зброю. Ці бонуси стануть доступні до кінця року в чотирьох варіантах, під кожен архетип, і тільки жителям СНД.
Хелавіса випустила кліп до відкритої беті Lost Ark
А в березні 2020 року в Lost Ark з'явиться новий клас: копейщик. Він входить в архетип ченця і в бою може перемикатися між двома видами зброї. Піка призначена для великих груп противників і б'є по площі. А глефа проводить потужні поодинокі атаки, здатні пробити захист ворогів.
Перегляди: 182 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.