» » Bethesda визнала проблеми з платної підпискою Fallout 76 і пообіцяла їх виправити

Bethesda визнала проблеми з платної підпискою Fallout 76 і пообіцяла їх виправити

Bethesda визнала проблеми з платної підпискою Fallout 76 і пообіцяла їх виправити
Пару днів назад відбувся скандальний запуск преміального сервісу Fallout 1st для Fallout 76, після чого стало відомо, що він ще й працює з низкою проблем.

Наприклад, на закриті сервера можуть заходити непрохані гості (ті ж друзі без запрошень), а самі світи іноді виявляються нібито раніше дослідженими - з мертвими противниками і мінімальною кількістю лута.

До того ж в деяких ящиках, нібито бездонних, безслідно пропадали речі.

В результаті Bethesda довелося прокоментувати ситуацію, спробувавши переконати аудиторію, що такі проблеми стосуються невеликого числа гравців, а компанія вже працює над їх вирішенням. Наприклад, деякі речі не пропали, але через бага просто не відображаються.

Однак пізніше ми виявили випадки, коли у деяких гравців і справді пропадали речі після перезавантаження гри. Ми всіма силами намагаємося вирішити цю проблему.

Bethesda


Ситуація з платної підпискою поки здається недоречною жартом, яка зайшла занадто далеко. В індустрії складно знайти людину, яка підтримала б Bethesda в її вирішенні запустити сервіс, особливо з огляду на, скільки у Fallout 76 до сих пір невирішених проблем.
Перегляди: 86 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.