» » Автори Last Oasis розповіли про життя кочівників

Автори Last Oasis розповіли про життя кочівників

Автори Last Oasis розповіли про життя кочівників
Студія Donkey Crew продовжує працювати над своєю постапокаліптичній вижівалкой Last Oasis. Як ми пам'ятаємо, її вихід в ранній доступ вже двічі відкладали: з 3 вересня на 10 жовтня і потім на перший квартал 2020 року.

Щоб хоч якось втішити шанувальників гри, розробники почали випуск відеороликів, які знайомлять з ігровим процесом Last Oasis. І героєм першого з них став початківець кочівник на маленькому, але швидкому шагоходи.

Світ Last Oasis вмирає: Земля більше не обертається, і Сонце випалює все живе. Тому тим, хто вижив доводиться постійно рухатися, рятуючись від насуваються променів. Для цього служать фантастичні дерев'яні машини.
Кочівники досліджують доступні для життя території, намагаючись добути ресурси. З них гравці створюють їжу, ліки, екіпіровку та інструменти. Ресурси потрібні також для поліпшення шагоходи і для будівництва тимчасових баз.

Тіла і майно полеглих героїв залишаються на полі битви, і щасливий кочівник може непогано поживитися. Але варто враховувати, що господар захоче повернути своє добро, та й перехожі гав не ловлять.

За трейлеру можна зрозуміти, чому показ гри відкладається: анімація далека від ідеальної, та й світ здається одноманітним і безликим. Але у розробників ще є час.
Перегляди: 71 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.