» » Нове доповнення до World of Warcraft дійсно буде зватися Shadowlands

Нове доповнення до World of Warcraft дійсно буде зватися Shadowlands

Нове доповнення до World of Warcraft дійсно буде зватися Shadowlands
Традиційний щорічний фестиваль ігор Blizzard почався. І в ході церемонії відкриття відбувся довгоочікуваний анонс чергового великого доповнення до World of Warcraft. Його представив директор гри, Іон Хаццікостас.

У доповненні нас чекає продовження історії Сильван, яка зникла з поля зору в фіналі «Битви за Азерот». У анонсує ролику ми бачимо, куди вона вирушила: до Короля-Лічу, Болварі Фордрагону. І продемонструвала бойові якості небаченої раніше сили.

Щоб відновити порушений Сильваною баланс між життям і смертю, нам належить відправитися в нову локацію, Shadowlands - Темні землі. Це загробний світ всесвіту Warcraft, місце між світами, з якого вийшли валь'кіри і жерці душ. Одне з підземель, Бастіон, зможуть пройти відвідувачі BlizzCon.
Прийом попередніх замовлень на Shadowlands вже стартував, його реліз відбудеться в 2020 році. Приготовлено три видання.

Звичайне коштує 1700 рублів, його покупці після виходу контентного поновлення «Бачення Н'Зота» зможуть створити лицаря смерті для своїх союзних рас і пандаренов.
У Heroic Edition (2350 рублів) додатково включена послуга миттєвого підвищення рівня персонажа до 120-го. А літаючий зачароване вічний змій не тільки послужить Маунт, але і дозволить почати ланцюжок завдань на набір для трансмогріфікаціі «Одягу Вічного мандрівника».
Найповніше, епічне, видання (3000 рублів) дасть покупцям також 30 днів ігрового часу, вихованця-змеёниша, ефект «Вічний подорожній» для каменю повернення і ілюзію «Примарний хлад» для зброї.

Незабаром в World of Warcraft почнеться святкування п'ятнадцятирічної річниці з особливими завданнями, випробуваннями, нагородами та подарунками. У продаж надійде черговий «благодійний» вихованець, альпака крапочками.

Що стосується WoW Classic, то наступне оновлення вийде 12 листопада 2019 року. Нас чекає нова зустріч з Азурегосом, ми зможемо поборотися з Владикою каззак. У грі також нарешті з'явиться система честі.
Перегляди: 90 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.