» » У Hearthstone з'являться поля автосраженій і доповнення «Натиск драконів»

У Hearthstone з'являться поля автосраженій і доповнення «Натиск драконів»

У Hearthstone з'являться поля автосраженій і доповнення «Натиск драконів»
В ході церемонії відкриття BlizzCon 2019 відбувся анонс чергового великого доповнення до карткової стратегії Hearthstone. «Натиск драконів» завершить сюжетну лінію двох попередніх «драконівських» доповнень. І його реліз відбудеться 10 грудня 2019 року.

Сутичка між Лігою ЗЛА і Лігою дослідників продовжиться в небі над драконом погостювати. Ліга ЗЛА збирається воскресити полеглого Галакронда, прабатька всіх драконів, і за допомогою його мощі нанести вирішальний удар. Легендарна карта Галакронда з'явиться в колодах воїна, чорнокнижника, шамана, розбійника і жерця.

У Hearthstone з'явиться новий режим «Поля битв», скроєний за зразком AutoChess. Восьми гравцям належить зібрати армію і відправити її в бій. Покращувати своїх бійців можна між боями, а поєдинки йдуть, поки в живих не залишиться лише один учасник.

Відправитися на «Поля битв» вже 5 листопада зможуть гравці, що оформили попереднє замовлення доповнення, і власники віртуальних квитків BlizzCon. Через тиждень, 12 листопада, почнеться період відкритого бета-тестування.
Перегляди: 106 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.