» » Мисливець на демонів в новому геймплейні трейлері Diablo Immortal

Мисливець на демонів в новому геймплейні трейлері Diablo Immortal

Мисливець на демонів в новому геймплейні трейлері Diablo Immortal
Під час церемонії відкриття BlizzCon 2019 розробники з компанії Blizzard не розказували детально про Diablo Immortal, але зробили це на своєму офіційному сайті. Крім того, автори опублікували новий геймплейний трейлер, який ви можете знайти нижче.

У новому ролику розробники вперше представили ігровий процес за мисливця на демонів, а також показали легендарні предмети, які впливають на вміння, і чотири нові зони - Ворт, Темнолесье, гору Тамое і Ешволдское кладовищі.

Нарешті, в трейлері продемонстрували нову базову механіку гри - надздібності. Герої всіх класів, здійснюючи автоатака, накопичують заряд обраної надздібності. Накопичивши достатньо заряду, гравці можуть посилити автоатака, обрушивши на ворога удар нищівної сили або хвилю чистої магії або ж обдуривши його хитромудрим прийомом.

Нагадаємо, що Diablo Immortal анонсували рік тому на церемонії відкриття BlizzCon 2018. Розробкою займається китайська студія NetEase Games. Гра вийде на iOS і Android, проте точна дата релізу поки невідома.
Перегляди: 81 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.