» » Blizzard передумала «підганяти» сюжет Warcraft III: Reforged під World of Warcraft

Blizzard передумала «підганяти» сюжет Warcraft III: Reforged під World of Warcraft

Blizzard передумала «підганяти» сюжет Warcraft III: Reforged під World of Warcraft
В ході фестивалю BlizzCon 2018 компанія Blizzard анонсувала Warcraft III: Reforged, ремейк класичних Warcraft III: Reign of Chaos і The Frozen Throne. Тоді розробники повідомляли, що для оновленої версії готують не тільки графічні поліпшення, але і переробку сюжету.

Blizzard планувала переробити сюжетні ролики і фрагменти гри, щоб вони краще стикувалися з World of Warcraft. За п'ятнадцять років з моменту виходу онлайнової гри в світі Азерота багато що змінилося, на перший план вийшли герої, яким за часів Warcraft III приділялася не так багато уваги (Джайна, Сільвана, Андуїн). Це повинно було позначитися на основному сюжеті, і підгонку гри під сучасні реалії збиралися довірити Крісті Голден.
На щастя, від цих планів розробники відмовилися. Віце-президент компанії Роберт Бріденбекер повідомив виданню Polygon, що це рішення було прийнято після відгуків спільноти. Гравці заявили, що сюжет Warcraft III і без того хороший, вони його люблять таким, яким він є, і не хочуть, щоб історію міняли.

Розробники не повідомляли про своє рішення раніше, оскільки хотіли для початку зосередитися на ігровому процесі. Для Reforged їм довелося оновлювати десятки тисяч Ассет і переробляти мільйони варіантів карт.

Публічне тестування ремейка Warcraft III вже стартувало, поки що гравцям доступні дві раси - орки і люди. Поступово в бета-версію будуть додавати нові ігрові режими і раси, на черзі - нежить і нічні ельфи. Брати участь в беті запрошують тих, хто оформив попереднє замовлення.
Перегляди: 89 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.