» » Overwatch 2: загальний клієнт з першою частиною, відсутність дати релізу і перший геймплей

Overwatch 2: загальний клієнт з першою частиною, відсутність дати релізу і перший геймплей

Overwatch 2: загальний клієнт з першою частиною, відсутність дати релізу і перший геймплей
Вчора відбувся анонс сиквела Overwatch, проте тепер стає все більш очевидним, що Blizzard все ж готує швидше «Другу главу» (як недавно було у Fortnite), ніж повноцінне продовження.

Для початку, в мережі ходить інформація про те, що власники першої частини просто оновляться до Overwatch 2, однак не зможуть запускати сюжетні і кооперативні завдання - для цього має бути придбати «сіквел».

Це логічніше того, що випливало з анонса під час церемонії відкриття BlizzCon: тоді передбачалося, що Blizzard буде випускати однаковий мультиплеєрний контент для першої та другої частин. У підсумку, мабуть, клієнт у всіх все-таки буде спільний.

Під час панелі Overwatch 2 на BlizzCon стали відомі ще деякі подробиці про гру. Наприклад, кооперативні «Героїчні завдання» з підвищеною реіграбельності багато в чому нагадують нальоти в Destiny 2, де загону гравців треба виконувати завдання і знищувати ворогів.

«Сюжетні завдання», судячи з відомої інформації, будуть нагадувати щось на зразок місій з сюжетної кампанії Call of Duty - в них ставлять на історію, постановку і все в цьому дусі.

На відміну від «Героїчних завдань», в сюжетному режимі перед початком місії належить вибрати одного з небагатьох доступних героїв - зіграти за будь-якого, як в «героїчних», не можна. У кожної операції свій набір персонажів.
Поки Blizzard не може сказати, коли вийде Overwatch 2, - нібито вони і самі не знають. Після BlizzCon розробники підуть в «підпіллі», щоб спокійно працювати над новою грою, однак перша частина продовжить отримувати оновлення.

Однак, наприклад, весняна подія «Архіви» в 2020 році залишиться без сюжетного завдання. Однак студія не повідомляє, чи будуть нові герої виходити до появи сиквела, де буде як мінімум шість нових персонажів.

Overwatch 2 створюється для PS4, Xbox One, Nintendo Switch і РС. Весь розблокований контент, включаючи косметику, перейде в сиквел.
Перегляди: 107 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.