» » Diablo IV потрібно підключення до інтернету - свіжі деталі, 2 год геймплея і ілюстрації гри

Diablo IV потрібно підключення до інтернету - свіжі деталі, 2 год геймплея і ілюстрації гри

Diablo IV потрібно підключення до інтернету - свіжі деталі, 2 год геймплея і ілюстрації гри
Blizzard після формального анонсу Diablo IV докладніше розповіла про гру на спеціальній панелі BlizzCon 2019.

Наприклад, досить очікувано розробники підтвердили необхідність в постійному підключенні до інтернету - проте, на відміну від третьої частини, за цим стоїть щось більше, ніж невдалий аукціон і бажання захистити гру від піратів.

Взагалі структура відкритого світу викликає в пам'яті Destiny - вивчаючи його, гравці будуть час від часу перетинатися, маючи можливість скооперуватися з випадковими користувачами, наприклад, для знищення світового боса або завершення тимчасового події.

При цьому розробники зроблять соціальний простір, де можна торгувати, спілкуватися, знаходити гравців для різних активностей і навіть битися в PvP (правда, під це, мабуть, виділять свої локації).
Diablo IV потрібно підключення до інтернету - свіжі деталі, 2 год геймплея і ілюстрації гри
У Diablo IV також роблять велику ставку на підземелля, для яких створили просунутий алгоритм випадкової генерації, щоб кожне з них відчувалося неповторним і унікальним.

Зараз гра створюється для PS4, Xbox One і РС, проте її реліз відбудеться ще не скоро - розробники відзначають, що гру доведеться чекати довго навіть за мірками Blizzard.

Студія також планує уникнути великих проблем попередників, в тому числі нині культової «Помилки 37» з Diablo III, і хоче набагато активніше підтримувати гру свіжим контентом - у тій же третьої частини явно відчувався брак пострелізного контенту.
Перегляди: 96 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.