» » Герої World of Warcraft: Shadowlands зможуть прокачати зі 120-го рівня до 60-го

Герої World of Warcraft: Shadowlands зможуть прокачати зі 120-го рівня до 60-го

Герої World of Warcraft: Shadowlands зможуть прокачати зі 120-го рівня до 60-го
Вчора, в ході церемонії відкриття BlizzCon 2019, компанія Blizzard анонсувала чергове велике доповнення до World of Warcraft. Воно отримало назву Shadowlands, «Темні землі». А після цього пройшла панель, на якій директор гри Іон Хаззікостас розповів масу подробиць.

Мабуть, головним нововведенням Shadowlands, яке торкнеться всіх гравців, стане сплющивание рівнів. Blizzard давно говорила про його необхідність, але визнавала, що зробити це складно. Схоже, розробники все ж знайшли спосіб вирішити цю проблему.
Всі нинішні герої граничного рівня на момент релізу отримають 50-й рівень замість свого 120-го. У темних землях вони зможуть прокачати до 60-го рівня.

Нові персонажі, як і раніше, почнуть свій шлях у власних стартових локаціях. Навчальні рівні в черговий раз перероблять. Після отримання 10-го рівня герої зможуть продовжити в контенті «Битви за Азерот» - або ж після розмови з хрому вибрати будь-яке попереднє доповнення. Всі зони Азерота будуть підлаштовані під рівні 10-50.

Що ж до Shadowlands, то загробний світ в ньому буде поділений на п'ять зон. У чотирьох з них справами заправляють ковенанти, тутешні фракції. Але, на відміну від звичних фракцій, примкнути дозволять лише до однієї. На щастя, доповнення буде прихильно до альтам.

Після того як основний персонаж добереться до певного рівня сюжетного прогресу, додаткові герої зможуть почати освоєння контенту в режимі, подібному «Нової грі +». Вони зможуть минути вступну локацію і відразу відправитися в будь-яку з зон і вступити в будь-який ковенант.

Blizzard запевняє, що процес прокачування прискориться і кожен новий рівень буде давати щось значуще: вміння, рядок талантів, доступ до підземелля або спосіб пересування. Як всі ці революційні перетворення будуть виглядати вживу, ми дізнаємося лише в 2020 році.
Перегляди: 87 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.