» » Blizzard «Не проти» випустити The Burning Crusade і Wrath of the Lich King для World of Warcraft Classic

Blizzard «Не проти» випустити The Burning Crusade і Wrath of the Lich King для World of Warcraft Classic

Blizzard «Не проти» випустити The Burning Crusade і Wrath of the Lich King для World of Warcraft Classic
Поки Blizzard не поспішає ділитися докладним планом по підтримці мегапопулярной World of Warcraft Classic, проте в ході BlizzCon 2019 виконавчий продюсер Джон Хайт заявив, що розробники «Не проти» випустити розширення The Burning Crusade і Wrath of the Lich King.

Коли під час панелі співробітники компанії поцікавилися у аудиторії, яка з двох доповнень вони хочуть побачити першим, переважна більшість своїми вигуками «проголосувало» за «Ліча», друге розширення MMORPG.

Втім, швидше за все, розробники спочатку все-таки зробив свій перший випуск DLC, щоб розвивати класичне відгалуження World of Warcraft природним чином, не перестрибуючи певні часові проміжки.

Питання майбутнього «Класики» стає все більш актуальною, оскільки багато гравців встигли досягти максимального рівня і вивчили весь доступний на сьогодні контент, але не хочуть залишати «ванільний» Азерот, повертаючись в його сучасність з «Битви за Азерот».

Наступного року відбудеться реліз World of Warcraft: Shadowlands, де гравці потраплять в загробний світ «Варкрафта» і побачаться з багатьма загиблими персонажами всесвіту.
Перегляди: 110 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.