» » ЗМІ: персонажі Silent Hills могли надсилати повідомлення гравцям поза грою

ЗМІ: персонажі Silent Hills могли надсилати повідомлення гравцям поза грою

ЗМІ: персонажі Silent Hills могли надсилати повідомлення гравцям поза грою
Колишній редактор IGN Алана Пірс поділилася цікавою інформацією про скасованої Silent Hills, яка стосувалася бажання Хідео Кодзіма зв'язати віртуальний і реальний світ, об'єднавши співтовариство для вирішення деяких головоломок.

Як повідомляє дівчина, перед початком проходження ви повинні були підписати якийсь договір про відмову від претензій, оскільки розробники хотіли взаємодіяти з гравцем не тільки через саму гру, а й через реальний світ.

Як приклад Пірс розповіла про наступне: деякі персонажі Silent Hills могли відправляти різні повідомлення користувачу на його реальну електронну пошту, яку він вказував би перед початком проходження. Це відбувалося б навіть тоді, коли сама гра вимкнена.

Втім, далі журналістка зазначає, що це може бути і повна нісенітниця: коли їй сказали про це кілька років тому, вона легко повірила в функцію, але тепер підозрює, що джерело нахабно брехав.

Правда це чи ні - ми вже ніколи не дізнаємося, але, з огляду на слова Хідео Кодзіма про бажання дати гравцям можливість розгадувати деякі загадки глобально, поза самою грою, в подібне охоче віриться.
Перегляди: 75 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.