» » Творці Cris Tales представила другу королівство, Saint Clarity

Творці Cris Tales представила другу королівство, Saint Clarity

Творці Cris Tales представила другу королівство, Saint Clarity
Влітку видавництво Modus Games анонсувало нову рольову гру Cris Tales, над якою працюють колумбійські студії Dreams Uncorporated і SYCK. Проект заявлений як «любовний лист класичним jRPG», і переконатися в цьому можна завдяки демоверсії, викладеної в Steam і GOG.

У демоверсії ми потрапляємо на батьківщину героїні, в тихе містечко Нарім. Тут ми знайомимося з Крісбелл і її першими соратниками: наставником Матіасом, воїном Крістофером і магом Вільгельмом. У фіналі демоверсії герої відправляються шукати джерело загрози рідному місту.

Тепер же розробники повідали, куди прибуде наш загін з Нарім. Друге королівство на шляху Крісбелл зветься Saint Clarity. Це приморське містечко, розділений на дві частини: для будинків і для знаті.
Творці Cris Tales представила другу королівство, Saint Clarity

При створенні королівства розробники надихалися Картахеной, Барранскільей і іншими містами на колумбійському узбережжі Атлантичного океану. Місто відрізняється унікальною архітектурою і яскравими квітами, а заодно і регулярними повенями.
Творці Cris Tales представила другу королівство, Saint Clarity

Тут гравців чекають свіжі квести і знайомства з новими персонажами. Деякі з останніх зможуть приєднатися до загону. А в результаті подорожей в минуле і майбутнє ми зможемо вирішити долю всього міста.

Розробники обіцяють розповісти про Cris Tales побільше в найближчі тижні і місяці. Дати релізу у гри все ще немає.
Перегляди: 74 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.