» » Автори MechWarrior 5: Mercenaries розповіли про генерацію завдань

Автори MechWarrior 5: Mercenaries розповіли про генерацію завдань

Автори MechWarrior 5: Mercenaries розповіли про генерацію завдань
Днями студія Piranha Games, яка працює над MechWarrior 5: Mercenaries, показала вступний ролик гри з передісторією конфлікту між вселенськими Будинками. А тепер розробники вирішили розповісти про реіграбельності науково-фантастичного бойовика.

У новому відео нам показали, як створюються нові сценарії для найманців, які керують величезними бойовими роботами. Випадкова генерація завдань враховує безліч параметрів, і все можна вибирати і задавати вручну або ж довірити сліпому нагоди.

Місії можуть бути різними: завдання на вбивство, захист або руйнування ворожих баз. Проходити вони можуть в різних сеттінгом, від дикої природи до міських пейзажів. Ми можемо поставити складність місії, вибрати, з якою фракцією битися, і визначити розмір карти.
Ряд налаштувань відноситься до різних біомів ігрових світів. Гравцям дозволять призначати погоду і час доби, а також визначати загальну суворість навколишніх ландшафтів.

Вдало «зібраний» сценарій можна скопіювати у вигляді ключа і поділитися ним з іншими гравцями або ж зберегти на майбутнє. Це працює і в іншу сторону: в будь-який момент можна відшукати і завантажити місії, складені друзями.

Розробники впевнені, що створена ними система генерації дає грі нескінченну реіграбельность. Чи так це, перевіримо після релізу: він відбудеться на PC 10 грудня. Гра спочатку вийде тільки в Epic Games Store.
Перегляди: 88 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.