» » До Kerbal Space Program Enhanced Edition випустили додаток Breaking Ground

До Kerbal Space Program Enhanced Edition випустили додаток Breaking Ground

До Kerbal Space Program Enhanced Edition випустили додаток Breaking Ground
Видавництво Private Division і студія Squad оголосили про консольному релізі доповнення Breaking Ground до космічного симулятора Kerbal Space Program. На РС це додаток вже вийшло і отримало в основному позитивні відгуки.

Breaking Ground - друге доповнення для Kerbal Space Program. Акцент в ньому зроблений на наукові дослідження, якими можна займатися на планетах і астероїдах. Для цього підготовлений розширений набір інструментів.

У своєму космічному апараті тепер можна облаштувати вантажний відсік для наукового обладнання. А на місці його доведеться розміщувати, збирати, встановлювати і активувати.

«Виїзні» наукові станції складаються з антени, сонячної батареї, станцій спостереження за погодою і сейсмічною активністю, генератора, детектора іонів і контейнера для слизу. Цінні наукові дані збираються в центральній станції, а потім передаються на Кербін.

З появою можливості проводити дослідження гравці отримають новий скафандр і роботизовані деталі на зразок руки для збору зразків. А поверхні космічних тіл тепер прикрашають кратери, скельні освіти, кріовулкани та інші особливості ландшафту.

Доповнення Kerbal Space Program Enhanced Edition: Breaking Ground Expansion вже вийшло на PlayStation 4 і Xbox One.
Перегляди: 69 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.