GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

До Kerbal Space Program Enhanced Edition випустили додаток Breaking Ground

До Kerbal Space Program Enhanced Edition випустили додаток Breaking Ground
Видавництво Private Division і студія Squad оголосили про консольному релізі доповнення Breaking Ground до космічного симулятора Kerbal Space Program. На РС це додаток вже вийшло і отримало в основному позитивні відгуки.

Breaking Ground - друге доповнення для Kerbal Space Program. Акцент в ньому зроблений на наукові дослідження, якими можна займатися на планетах і астероїдах. Для цього підготовлений розширений набір інструментів.

У своєму космічному апараті тепер можна облаштувати вантажний відсік для наукового обладнання. А на місці його доведеться розміщувати, збирати, встановлювати і активувати.

«Виїзні» наукові станції складаються з антени, сонячної батареї, станцій спостереження за погодою і сейсмічною активністю, генератора, детектора іонів і контейнера для слизу. Цінні наукові дані збираються в центральній станції, а потім передаються на Кербін.

З появою можливості проводити дослідження гравці отримають новий скафандр і роботизовані деталі на зразок руки для збору зразків. А поверхні космічних тіл тепер прикрашають кратери, скельні освіти, кріовулкани та інші особливості ландшафту.

Доповнення Kerbal Space Program Enhanced Edition: Breaking Ground Expansion вже вийшло на PlayStation 4 і Xbox One.
Перегляди: 9 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.