» » Humble опублікував перший набір ігор, доступних за оновленою підписці

Humble опублікував перший набір ігор, доступних за оновленою підписці

Humble опублікував перший набір ігор, доступних за оновленою підписці
В кінці жовтня онлайновий магазин Humble оголосив, що готується змінити свою подпісочную модель Humble Monthly на Humble Choice. Тепер нова модель нарешті запустилася, тому сервіс опублікував набір ігор, доступних за оновленою підписці.

Раніше гравці платили 12 доларів в місяць і отримували доступ до набору ігор, склад якого тримався в секреті. Однак набір завжди включав один (або декілька) великий проект, який, як правило, розкривали заздалегідь. Наприклад, в квітні цього року передплатники Humble Monthly отримали Assassin's Creed Origins.

З новою ж подпісочной моделлю автори не тільки відмовилися від елемента несподіванки, але і надали користувачам вибір, які саме ігри вони хочуть залишити у своїй бібліотеці. Щомісяця буде доступно десять і більше проектів.

Нова модель розділена на три тарифні плани. За 5 доларів на місяць (або 45 доларів в рік) користувачі отримають доступ до бібліотеки ігор Humble Trove. За 15 доларів на місяць (або 135 доларів на рік) гравцям дозволять вибрати три гри, а за 20 доларів в місяць (або 180 доларів на рік) - відразу дев'ять ігор.

Крім того, всі тарифні плани надають знижку в магазині Humble: перші два - в 10%, а останній - в 20%. У перший набір Humble Choice увійшли наступні ігри:

Shadow of the Tomb Raider
Blasphemous
Ancestors Legacy
Phantom Doctrine
Dead in Vinland
Horizon Chase Turbo
Dark Future: Blood Red States
Desert Child
Aegis Defenders
X-Morph: Defense
Перегляди: 111 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.