» » Розробники PUBG знайшли спосіб боротьби з кемперами

Розробники PUBG знайшли спосіб боротьби з кемперами

Розробники PUBG знайшли спосіб боротьби з кемперами
Розробники з PUBG Corporation розповіли, що знайшли спосіб боротися з кемперами в своїй королівській битві PlayerUnknown's Battlegrounds. Автори представили внутрішню синю зону, яка не дозволить гравцям уникати зіткнень і відсиджуватися до кінця матчу.

За словами розробників, раніше шанси на перемогу підвищувалися у тих, кому пощастило опинитися всередині безпечної зони. Також гравці, як правило, боролися ні з ворогами, а з самої синьої зоною, намагаючись ховатися протягом усього матчу. Автори вважають, що обидві ці проблеми можна вирішити, якщо показати гравцям, де з'явиться нове коло.

Саме тому внутрішня синя зона не тільки з'являється в безпечній зоні з самого початку гри і залишається до передостанньої фази, але і відповідає розмірам і розташуванню наступної безпечної зони. Однак гравці не зможуть відсиджуватися у внутрішній синьою зоні, тому що будуть отримувати шкоди.

Розробники провели відкрите тестування внутрішньої синьої зони в PUBG Labs, проте в майбутньому, можливо, вона з'явиться в основних режимах гри.
Перегляди: 85 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.