» » CD Projekt RED підтвердила, що «Кровна ворожнеча» не отримає продовження

CD Projekt RED підтвердила, що «Кровна ворожнеча» не отримає продовження

CD Projekt RED підтвердила, що «Кровна ворожнеча» не отримає продовження
Під час сесії відповідей на питання гравців представники студії CD Projekt RED дали короткий негативну відповідь щодо того, чи отримає «Кровна ворожнеча: Відьмак. Історії »продовження.

Нагадаємо, що «Кровна ворожнеча: Відьмак. Історії »від початку була задумана як сюжетне доповнення до« Гвинт », але в кінці жовтня минулого року CD Projekt RED випустила її у вигляді окремої рольової гри на основі ККИ.

Реліз відбувся тільки в GOG, цифровому магазині, який належить CD Projekt, проте незабаром «Кровна ворожнеча» добралася і до Steam. Розробники пояснили це рішення слабкими продажами гри, які не виправдали очікувань компанії.

Судячи з усього, саме через незадовільні продажів розробники навіть не розглядають варіант роботи над продовженням.

В кінці серпня менеджер з комунікацій GOG Марчін Трачук розповів, як «Кровна ворожнеча» показала CD Projekt RED, що ексклюзивність не працює. Саме тому нова гра студії, Cyberpunk 2077, вийде не тільки в GOG і Steam, але і в Epic Games Store.

Однак у самого «Гвинт» справи теж йдуть не дуже добре. Минулого тижня студія оголосила про швидке припинення підтримки консольних версій ККИ через брак ресурсів. Розробники вирішили зосередити сили на найбільш популярних платформах - РС і iOS.
Перегляди: 130 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.