» » Нова модифікація для The Witcher 3 робить геймплей більш реалістичним

Нова модифікація для The Witcher 3 робить геймплей більш реалістичним

Нова модифікація для The Witcher 3 робить геймплей більш реалістичним
Користувач сайту Nexus Mods по імені Алекс Вучковіч випустив модифікацію Redux для The Witcher 3. За його словами, вона вносить в гру досить серйозних змін, щоб геймплей здавався більш реалістичним і більше відповідав лора всесвіту.

Крім того, Вучковіч спробував виправити проблеми з прокачуванням в доповненнях «Кам'яні серця» і «Кров і вино», а також переробив систему навичок, щоб після 30 рівня вона не здавалася такою безглуздою.

Наприклад, з модифікацією Redux адреналін починає грати більш важливу роль в дереві бойових умінь і дозволяє використовувати деякі дуже потужні здібності. Однак тепер його значно складніше накопичувати і набагато легше втратити.

Масштабування шкоди і додаткові ефекти знаків теж були модифіковані, а саме дерево - перероблено. За словами автора, тепер Відьмачий знаки будуть здаватися більш корисними, ніж в оригінальній грі.

Що стосується алхімії, то зміни не дозволять Геральту ковтати еліксири один за іншим при високих рівнях токсичності, щоб гравці почали використовувати їх обережніше. Крім того, зілля стали більш корисними, а відвари - менш ситуативними.

Нарешті, модифікація змінила мутації, складність гри, характеристики та вміння супротивників, включаючи чудовиськ і людей, а також ввела нову систему втоми і нову систему опірності втратам в секунду.
Перегляди: 195 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.