» » Творець Fire Emblem випустив в Steam тактичну ролёвку Vestaria Saga

Творець Fire Emblem випустив в Steam тактичну ролёвку Vestaria Saga

Творець Fire Emblem випустив в Steam тактичну ролёвку Vestaria Saga
Геймдизайнер Сьодзо Кага відомий шанувальникам тактичних рольових ігор по своїй роботі в студії Intelligent Systems. З 1990 по 1999 рік керував розробкою шести ігор серії Fire Emblem, одночасно відповідаючи за їх сеттинг і сюжет.

Після свого відходу зі студії дизайнер створив ще дві гри, Tear Ring Saga і Berwick Saga. А в 2005 році заявив, що бере відпустку на невизначений термін. І лише в 2016 році випустив свій новий проект, безкоштовну рольову гру Vestaria Saga.

В Steam з'явилася західна версія першого розділу гри під назвою Vestaria Saga I: War of the Scions. Її локалізацією займається Dangen Entertainment. Англійська переклад все ще вважається які у бета-тестуванні, але шанувальники Fire Emblem охоче прощають неполадки.

Vestaria Saga розповідає історію конфлікту між могутньою імперією і невеликим прибережним королівством. У нього виявляється втягнутий молодий воїн Задріан. Тепер йому треба приймати непрості рішення, щоб врятувати майбутнє.

У цій стратегічній RPG для успіху необхідно враховувати позиціонування, рух і навіть озброєння. Залежно від зробленого вибору і вижили героїв історія може піти в інший спосіб і завершитися інакше.

Гра отримує позитивні відгуки, хоча багато хто скаржиться на її старомодність. Це зрозуміло, адже творцеві Vestaria Saga скоро виповниться 70 років.
Перегляди: 145 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.