GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Творець Fire Emblem випустив в Steam тактичну ролёвку Vestaria Saga

Творець Fire Emblem випустив в Steam тактичну ролёвку Vestaria Saga
Геймдизайнер Сьодзо Кага відомий шанувальникам тактичних рольових ігор по своїй роботі в студії Intelligent Systems. З 1990 по 1999 рік керував розробкою шести ігор серії Fire Emblem, одночасно відповідаючи за їх сеттинг і сюжет.

Після свого відходу зі студії дизайнер створив ще дві гри, Tear Ring Saga і Berwick Saga. А в 2005 році заявив, що бере відпустку на невизначений термін. І лише в 2016 році випустив свій новий проект, безкоштовну рольову гру Vestaria Saga.

В Steam з'явилася західна версія першого розділу гри під назвою Vestaria Saga I: War of the Scions. Її локалізацією займається Dangen Entertainment. Англійська переклад все ще вважається які у бета-тестуванні, але шанувальники Fire Emblem охоче прощають неполадки.

Vestaria Saga розповідає історію конфлікту між могутньою імперією і невеликим прибережним королівством. У нього виявляється втягнутий молодий воїн Задріан. Тепер йому треба приймати непрості рішення, щоб врятувати майбутнє.

У цій стратегічній RPG для успіху необхідно враховувати позиціонування, рух і навіть озброєння. Залежно від зробленого вибору і вижили героїв історія може піти в інший спосіб і завершитися інакше.

Гра отримує позитивні відгуки, хоча багато хто скаржиться на її старомодність. Це зрозуміло, адже творцеві Vestaria Saga скоро виповниться 70 років.

Также посмотреть сколько стоит РЖД система слежения за вагонами вы можете посетив сайт gdevagon.ru.
Перегляди: 21 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.