» » Робота над Persona 5 Scramble почалася ще до релізу Persona 5

Робота над Persona 5 Scramble почалася ще до релізу Persona 5

Робота над Persona 5 Scramble почалася ще до релізу Persona 5
Японський журнал Dengeki PlayStation в черговому номері Vol. 684 присвятив 14 сторінок майбутню гру Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers. І частиною матеріалу стало інтерв'ю з творцями гри, співробітниками студії Atlus і підрозділи Koei Tecmo Games, студії Omega Force.

В інтерв'ю, частина якого опублікована в превью журналу, розробники розповіли про те, як йшов процес створення незвичайного спін-офф серії Persona. Як виявилося, робота над грою почалася «на початку місяця, в якому відбувся реліз Persona 5». Тобто у вересні 2016 року.

У Koei Tecmo Games працює безліч шанувальників серії Persona, і пропозиції про співпрацю надходили Atlus вже давно. Але творці не відразу змогли почати роботу через великого масштабу проекту.

Спочатку пропонувалася концепція Persona [Series] Warriors, тобто участь в ній мали брати герої всіх основних частин серії. Але в ході переговорів було прийнято рішення сконцентруватися на останній частині, Persona 5.

Уже в процесі розробки гра стала формуватися як продовження сюжету Persona 5. Але із зовсім іншим тоном. В оригіналі герої переживали складні події свого життя, і лише в лічені моменти могли відпочити і насолодитися життям. В Persona 5 Scramble найнебезпечніші випробування вже позаду, і друзі дозволяють собі набагато більше веселитися.

У журнальних матеріалах також є підтвердження того, що шостим містом на шляху героїв стане Кіото. А 27 січня вийде черговий «звіт Моргани», в якому автори гри розкажуть про Осаці і про один з нових персонажів.
Перегляди: 39 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.