» » До стратегії A Year Of Rain випустили останнє оновлення

До стратегії A Year Of Rain випустили останнє оновлення

До стратегії A Year Of Rain випустили останнє оновлення
Студія Daedalic Entertainment випустила фінальний патч до своєї стратегії в реальному часі A Year Of Rain. І його головна зміна стосується багатокористувацьких режимів. Тепер всі матчі будуть проходити тільки по системі P2P, в тимчасової мережі.

Гравці, що бажають поборотися з іншими в онлайні, тепер повинні створити лобі, до якого приєднаються інші учасники. Автоматичного підбору матчів більше не буде. Зникли з гри списки лідерів, статистика гравців більш недоступна.

Настільки кардинальне зміна викликана тим, що Daedalic Entertainment вирішила призупинити роботу над Year Of Rain. Незалежна студія не має нескінченними ресурсами, а база гравців виявилася дуже невеликий.

Щоб мінімізувати витрати, розробники скасували ряд запланованих змін, зокрема, нову систему пошуку шляху. Студія на прощання випустила ряд нових карт, а також режим «Попри все». Однак їх полірування не завершена.

Розчаровані гравці вже «опустили» рейтинг Year Of Rain в Steam до «дуже негативного». У ранній доступ Steam гра вийшла в листопаді 2019 року.
Перегляди: 87 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.