» » Автори кіберпанковой Gamedec розповіли про фермах і тваринництві

Автори кіберпанковой Gamedec розповіли про фермах і тваринництві

Автори кіберпанковой Gamedec розповіли про фермах і тваринництві
Варшавська студія Anshar, яка працює над ізометричної рольовою грою Gamedec, розповіла про один з світів, куди заведе розслідування детектива з Варшава-Сіті. Він зветься Harvest Time, і в кіберпанковом світі це одна з ігор для віртуальної реальності.

Суспільство далекого комп'ютеризованого майбутнього з побоюванням ставиться до живої природи. І віртуальна гра, в якій можна гладити корів і коней, вирощувати овочі і прополювати городи, тому користується величезною популярністю.

В Harvest Time все відбувається так само, як в будь-який звичної «веселою фермі»: чим більше і ефективніше працює гравець, тим більше грошей він заробляє. Але і в самому ідилічному зі світів є місце для злочинів і зловживань.

Gamedec вийде в Steam в цьому році, точна дата релізу поки невідома. Але гру представлять на виставці РAX East 2020 року, яка пройде з 27 лютого про 1 березня в Бостоні.

Также посмотреть контакты отличного психолога, а также узнать сколько стоит работа с кармой вы можете посетив сайт www.bestowal.ru.
Перегляди: 82 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.