» » Конструктор середньовічних машин Besiege виходить з раннього доступу

Конструктор середньовічних машин Besiege виходить з раннього доступу

Конструктор середньовічних машин Besiege виходить з раннього доступу
Незалежна британська студія Spiderling готується до офіційного релізу свого інженерного симулятора Besiege. Гра отримає оновлення до версії 1.0 вже 18 лютого. При цьому в кінці січня минуло п'ять років з тих пір, як Besiege вийшла в ранній доступ Steam.

Конструкторська пісочниця з упором на фізику присвячена будівництву середньовічних машин і механізмів. Починаючи з катапульт, які повинні пробити стіну захищеної фортеці або рознести на шматки ціле село. Але не обмежуючись ними.

Гравцям належить завойовувати одне королівство за іншим, спираючись на свої творчі сили. Створені машини будуть розправлятися з арміями, перевозити солдатів і вантажі, сіяти хаос або ж захищати власні території.

З оновленням 1.0 власники Besiege зможуть завершити сюжетну кампанію і використовувати в своїх творіннях блоки логіки і автоматизації. Після релізу розробники мають намір продовжувати роботу над грою, додаючи нові блоки і функції і покращуючи існуючі.

Варто враховувати, що після 18 лютого ціну на Besiege підвищать. Так що бажаючим випробувати свої творчі здібності варто поквапитися і придбати її за 260 рублів. Besiege отримує в Steam вкрай позитивні відгуки.
Перегляди: 117 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.