» » Польський симулятор Climber: Sky is the Limit відправить нас на Еверест і далі

Польський симулятор Climber: Sky is the Limit відправить нас на Еверест і далі

Польський симулятор Climber: Sky is the Limit відправить нас на Еверест і далі
Польська студія Art Games (Escape Doodland, Earthworms) оголосила, що видасть симулятор Climber: Sky is the Limit, над яким працює студія A2 Softworks (Gatewalkers, Drill Deal). Гра присвячена сходженню на найзнаменитіші вершини світу.

В ігровому процесі будуть поєднуватися симуляція альпініста і режими виживання. Гравців на шляху до вершини чекають різні випробування. І щоб з ними впоратися, кожну експедицію треба ретельно планувати. Будь-який предмет може виявитися безцінним на шляху, однак може і призвести до провалу, якщо не розрахувати вагу спорядження.

У числі майбутніх доступних до підкорення гір творці називають Еверест, Чогорі і Броуд-Пік. На кожній горі - свої небезпеки: лавини, хуртовини, прірви і розломи. Протистояти їм зможуть ті, хто правильно розрахує час і власні сили.

Творці Climber: Sky is the Limit спираються на консультації з експертами і читання відповідної літератури. А вийти гра повинна в першій половині 2021 року на РС, Nintendo Switch і консолях Sony і Microsoft - швидше за все, поточного покоління.
Перегляди: 174 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.