» » Bandai Namco представила лиходіїв My Hero One's Justice 2

Bandai Namco представила лиходіїв My Hero One's Justice 2

Bandai Namco представила лиходіїв My Hero One's Justice 2
Видавництво Bandai Namco і студія Byking випустили новий трейлер файтинга My Hero One's Justice 2. Він присвячений «зворотному боці» героїв - могутньої Лізі злодіїв.

У новому трейлері розробники представили головних лиходіїв My Hero One's Justice 2, які також будуть іграбельності персонажами файтинга, кожен зі своїми унікальними вміннями.

Серед них - Кай Тісакі, більш відомий як Восстановитель. Його примха дозволяє перетворювати форму предметів і видаляти частини тіл - наприклад, одну руку або ногу.

Томура Сігаракі - лідер Ліги лиходіїв і головний антагоніст серіалу «Моя геройська академія». Його примха - руйнування предметів, яких він торкається усіма п'ятьма пальцями.

Ацухіро Сако, відомий як Містер Компрес, носить «усміхнену» маску і не любить битися у відкриту, натомість використовуючи магію. За допомогою своєї примхи він «упаковує» супротивників в маленькі кульки.

Кендо Раппа воліє маску «чумного доктора». Він вважає, що користуватися зброєю негідно справжнього воїна. Тим більше що його примха дозволяє атакувати з неймовірною швидкістю і силою голими руками.

Західний реліз My Hero One's Justice 2 відбудеться 13 березня на РС, PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch.
Перегляди: 119 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.