» » Фанати вважають, що 4 березня студія Хідео Кодзіма анонсує новий Silent Hill

Фанати вважають, що 4 березня студія Хідео Кодзіма анонсує новий Silent Hill

Фанати вважають, що 4 березня студія Хідео Кодзіма анонсує новий Silent Hill
Ще восени шанувальники творчості Хідео Кодзіма почали підозрювати, що геймдизайнер може працювати над новою Silent Hill.

Все почалося з того, що розробник розповів про своєрідну підготовку до розробки «дуже страшної гри», після чого з'явилися відомості про а, а також переговорах зі створення нової Silent Hill.

Вчора ж в твіттері Kojima Productions з'явився на вигляд непримітний твіт, який розбурхав співтовариство. У ньому закріплена фотографія одного зі співробітників студії, який, дивлячись в камеру, каже по телефону, записавши на стікері «Наступний тиждень!». При цьому на олівці видно напис «Піраміда», а в тексті твіти є слово Silent.

Але це ще не все: в січні дизайнер оригінальних Silent Hill Масахиро Іто оголосив, що працює над неанонсовані проектом, який, як він сподівається, «не скасують». А вчора він несподівано повідомив, що Голова-піраміда помер. Але чому це важливо?

У 2017 році Іто розповів про створення монстра, який призначався для історії Джеймсон в Silent Hill 2, але ніяк не повинен був стати мало не візитною карткою серії. Як зізнався художник, якби він взявся за нову «Сайлент Хілл», то або не використав Голова-піраміда, або вбив би його на самому початку.
Ну і фінал: на наступному тижні, 4 березня, ювілей японського релізу оригінальної Silent Hill.

Будемо стежити за новинами, а поки відкладемо підручники з конспірології. Буде цікаво дізнатися, разгадало чи спільноті цю загалом нескладну загадку.
Перегляди: 298 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.