» » Автори Amnesia: Rebirth роблять велику ставку на монстрів

Автори Amnesia: Rebirth роблять велику ставку на монстрів

Автори Amnesia: Rebirth роблять велику ставку на монстрів
В інтерв'ю VICE розробники сиквела Amnesia з Frictional Games в загальних рисах розповіли про хоррорі.

Після релізу SOMA студія розділилася на дві команди: одна зайнялася сиквелом «Амнезії», тоді як інша взялася за створення іншого проекту. У майбутньому розробники планують випускати новинки кожні 2-3 роки, щоб не «заіржавіти».

Команда Amnesia: Rebirth залишається достатньою маленької, тому багатьма речами фахівці займаються самі - наприклад, тестуванням, коли розробникам доводиться постійно проходити гру від початку до кінця. До кінця розробки вони вже «ненавидять» своє творіння.

Сіквел «Амнезії» повинен вийти «свіжим», але не варто очікувати будь-якої революції в жанрі, ніж для багатьох свого часу стала перша частина.

Однією з відмінних рис Amnesia: Rebirth стануть зіткнення з монстрами. У SOMA, наприклад, багато хто хотів просто насолодитися сюжетом без стресу від зіткнень з чудовиськами. Спочатку ентузіасти випустили спеціальний мод, а потім і розробники додали своєрідний «сюжетний режим».

При цьому з інтерв'ю створюється відчуття, що противників додали в гру тільки через спадщини студії - команда боялася відлякати фанатів відсутністю ворогів.

Однак в сіквелі Amnesia монстри безпосередньо пов'язані з історією і геймплеєм, а не виступають звичайними «перешкодами» на шляху, які треба просто подолати. Зараз розробники не впевнені, що на цей раз додадуть «сюжетний режим».

Втім, вони будуть стежити за реакцією аудиторії, яка часто виявляється повністю непередбачуваною. Зараз вони впевнені, що видалення монстрів призведе до менш цікавій грі.

Amnesia: Rebirth виходить восени на PS4 і РС.
Перегляди: 116 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.