» » Тактична ролёвка Children of Zodiarcs вийде на Xbox One і Nintendo Switch

Тактична ролёвка Children of Zodiarcs вийде на Xbox One і Nintendo Switch

Тактична ролёвка Children of Zodiarcs вийде на Xbox One і Nintendo Switch
Видавництво Square Enix влітку 2017 році випустило на РС і PlayStation 4 рольову карткову стратегію Children of Zodiarcs. А тепер з грою зможуть познайомитися власники Xbox One і Nintendo Switch. На цих платформах гра з'явиться 27 березня, відповідає за це видавництво Plug In Digital.

Дія Children of Zodiarcs відбувається у фантастичному світі Люмус, який розділений на райони для шалено багатих і квартали для жебраків. Нами і її друзі-ізгої пробираються в дворянський особняк, щоб поцупити безцінну реліквію.

Крадіжка не проходить за планом, і тепер зграю злодіїв переслідують міські стражники, оснащені смертоносною зброєю. А на шляху до порятунку Нами і її соратникам доведеться пробратися через позолочені палаци, сирі катакомби і нетрі бідноти, куди не проникає сонце.

Бойова система гри заснована на картах умінь і навичок, які прив'язані до персонажів, членам групи. А кидок кубика в разі успіху дарує додаткові бонуси під час ходу. У міру проходження колода кожного героя поповнюється новими потужними картами.

В Steam гра Children of Zodiarcs отримала в основному позитивні відгуки.
Перегляди: 179 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.