» » В Elite Dangerous скоро почнеться тестування авіаносців за 5 мільярдів

В Elite Dangerous скоро почнеться тестування авіаносців за 5 мільярдів

В Elite Dangerous скоро почнеться тестування авіаносців за 5 мільярдів
Про появу в космосі величезних авіаносців творці Elite Dangerous оголосили ще минулого літа. Але оновлення Fleet Carriers вийде ще не скоро: його реліз заплановано на червень 2020 року. А поки розробники хочуть протестувати нові ігрові можливості.

З 7 квітня стартує відкрите бета-тестування авіаносців на РС, причому прийняти в ньому участь зможуть не тільки власники гри. А в травні студія Frontier Developments планує провести бета-тести не тільки на PC, але і на Xbox і PlayStation.

Про те, що являють собою авіаносці, розповіли докладніше. Це величезні космічні кораблі, які служать мобільними базами. Кожен командор може володіти тільки одним авіаносцем, і заплатити за нього доведеться п'ять мільярдів кредитів.

Розробники відмовилися від ідеї шаблонів, натомість дозволять гравцям налаштовувати авіаносці, пристосовуючи їх під свої запити. Спочатку на них буде ринок, склад тритію і капітан. Бажаючі можуть додати інші модулі: майстерню, ангар і навіть контрабандний ринок.

На кожному авіаносці буде 8 великих посадочних майданчиків, 4 середніх і 4 малих, і власник зможе забороняти або дозволяти окремим гравцям і групам гравців ними користуватися. Наприклад, авіаносець можна зробити доступним лише друзям і соратникам.

Власнику авіаносця доведеться платити щотижневу ренту: зарплата екіпажу, що забезпечує функціонування бази і роботу модулів, а також плата за техобслуговування, яка залежить від того, скільки стрибків здійснив авіаносець.

Якщо на банківському рахунку авіаносця буде недостатньо кредитів, щотижневі виплати зарахують як борг. Коли борг досягне певної суми, дорогущий корабель вилучать назавжди.

Всі особливості нових кораблів і ігровий процес з ними розробники показали в спеціальній годинної трансляції. А купити Elite Dangerous в Steam зараз можна зі знижкою 75%: всього 250 рублів або 500 за Deluxe Edition.
Перегляди: 152 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.