» » Forever Entertainment випустить Realpolitiks II на консолях нового покоління

Forever Entertainment випустить Realpolitiks II на консолях нового покоління

Forever Entertainment випустить Realpolitiks II на консолях нового покоління
Не так давно ми писали про анонс глобальної економічної стратегії Realpolitiks II. Успіх першої частини дав її творцям, польської компанії Jujubee, всі підстави продовжити серію симуляторів світового панування.

І підтримало розробників в цьому знову видавництво Forever Entertainment, на рахунку якого - понад 80 ігор, випущених на сім платформах, переважно на Nintendo Switch.

Як підтвердила компанія, вона планує релізи на платформах нового покоління, PlayStation 5 і Xbox Series X. І першою такою грою стане Realpolitiks II. Поки що ніяких подробиць видавництво не повідомило.

Realpolitiks II планують випустити на РС восени 2020 року, і за цей реліз відповідає видавництво 1C Entertainment. Після цього її перенесуть на PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch. І, як ми тепер знаємо, PlayStation 5 і Xbox Series X.

У Realpolitiks II ми можемо вибрати будь-яку з 216 реальних країн і спробувати зробити її провідною світовою державою. Для цього доведеться керувати економікою і торгівлею, розвивати дипломатію або армію, а також вдаватися до не схвалює світовою спільнотою методам.
Перегляди: 96 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.